B2B CEDRUS


 

TWOJE ZAKUPY W HURTOWNI OGRODNICZEJ CEDRUS

TY DECYDUJESZ KIEDY JE ROBISZ I CO KUPUJESZ!


Serdecznie zapraszamy na zakupy za pośrednictwem internetowej platformy sprzedażowej. Platforma sprzedażowa  B2B CEDRUS umożliwia dokonywanie zakupów niezależnie od godzin pracy naszego biura handlowego.

Platforma B2B to system informatyczny ułatwiający wymianę informacji oraz usprawnienie sprzedaży poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień hurtowych. W praktyce platforma taka pozwala na uproszczenie kontaktów handlowych dzięki daleko idącej integracji obu stron (Sprzedawcy i Kontrahenta) oraz bieżący dostęp do stale aktualizowanej oferty produktowej.

Platforma B2B CEDRUS jest łatwa w obsłudze. Ma intuicyjny interfejs, nie wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie poruszania się po platformie, przeglądania oferty, wyszukiwania konkretnych produktów i dokonywania zakupów. Zapewnia dostęp do zawsze aktualnych informacji o ofercie produktowej, fakturach i rozliczeniach, zmianach i promocjach. Nasza platforma przenosi także w sposób automatyczny zamówienia do programu handlowego naszej firmy. Dzięki temu możecie Państwo śledzić kolejno  proces zakupowy i  status realizacji, a w razie potrzeby wracać do historii składanych zamówień.

 

 

B2B CEDRUS


 

 

Jakie korzyści przynosi proces zakupowy za pośrednictwem platformy sprzedażowej  B2B CEDRUS ?

 • Proces składania zamówień odbywa się znacznie szybciej, łatwiej i czytelniej.
 • Automatyzacja i standaryzacja przepływu informacji umożliwia kompleksowe zaopatrywanie wszystkich działów firmy w dowolnym czasie. Dzięki możliwości kompletowania  Ofert  mają Państwo możliwość przeprowadzenia konsultacji  wewnętrznych między poszczególnymi sektorami/oddziałami  firmy, nim lista wybranych produktów zostanie przekazana Sprzedawcy jako Zamówienie. Ułatwia to dokonywanie zakupów bez pomyłek i zmian do Zamówienia.
 • Eliminuje prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłek w składaniu zamówień, np. co do nazw produktów, czy ilości.
 • Zawiera spis produktów z całej aktualnej oferty handlowej -  z nazwami, symbolami, opisami i zdjęciami wszystkich produktów, także tych które niemalże „przed chwilą” zostały wprowadzone do oferty hurtowni.
 • Platforma B2B CEDRUS umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami i planowaniem budżetu poprzez bieżące monitorowanie wydatków, (istotne zwłaszcza w przypadku ustalenia finansowych limitów, np. miesięcznych).
 • Daje informacje na temat aktualnych cen zakupowych, w ciągu całej doby.
 • Umożliwia otrzymywanie bieżących informacji na temat dostępności produktów.
 • Pozwala na przeglądanie historii zamówień oraz statusu obecnie realizowanych.
 • Wspiera  realizację zamówień poprzez integrację z systemami finansowo – księgowymi, umożliwiającymi płatności. Pozwala na wygenerowanie, bieżący pogląd i wydruk dokumentów  sprzedażowych, powiązanych ze złożonymi przez platformę Zamówieniami. Informuje o terminach płatności, zobowiązaniach i przeterminowaniach.
 • Jest uniwersalna czasowo - zamówienia można składać siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.
 • Zawiera przegląd całej oferty, dzięki czemu można zapoznać się ze specyfikacją wszystkich produktów, nowościami oraz katergoriami produktów, do tej pory zupełnie nieznanych. Pozwala to w bardzo przystępny sposób na poszerzanie własnej oferty handlowej.  Ponadto platforma daje podgląd na najciekawsze i najlepiej sprzedające się produkty z oferty hurtowni.