Cedrus Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 

Cedrus 
Hurtownia Ogrodnicza sp. z o.o. 
ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów 
NIP: PL 973-07-52-711
REGON: 639771777
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111; Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł
PREZES
Małgorzata Suchorska
e-mail:  malgosia.s@cedrus.zgora.pl

 

PROKURENT

Małgorzata Suchorska
e-mail:malgosia.s@cedrus.zgora.pl

 

 

I ODDZIAŁ - SULECHÓW

 

ADRES
CENTRALA I GŁÓWNY MAGAZYN

ul. Rozwojowa 6

66-100 Sulechów

LOKALIZACJA GPS
52°05'29.6''N 15°36'23.2''E
52.091569, 15.606440

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 8:00- 16:00

KONTAKT

e- mail: sulechow@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954
tel.: +48 68 385 58 11
fax: +48 68 422 70 20

 

PLATFORMA B2B CEDRUS

Zespół obsługi B2B
e-mail: b2b@cedrus.zgora.pl

KIEROWNIK HURTOWNI

Robert Mistewicz
e-mail: robert.m@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 031
tel.: +48 68 385 58 11 

DZIAŁ HANDLOWY. RYNEK HOBBY.
Zaopatrzenie sklepów i centrów ogrodniczych.

Katarzyna Gulbicka
e-mail: katarzyna.g@cedrus.zgora.pl
tel kom.: +48 726 722 000 
tel.: +48 68 385 58 11 

Elżbieta Furmańska
e-mail: elzbieta.f@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 065 954
tel.: +48 68 385 58 11

DZIAŁ HANDLOWY. RYNEK PROFI.
Zaopatrzenie rynku profesjonalnego: ogrodnictwo, szkółkarstwo, sadownictwo, warzywnictwo, architektura krajobrazu.

  • Sprzedaż nasion, rozsad i kwiatów.

Anna Sołoduchin
e-mail: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698
tel.: +48 68 385 58 11

  • Sprzedaż nasion warzyw oraz środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

Adrian Makałowski
e-mail: adrian.m@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 032
tel.: +48 68 385 58 11

  • Sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów i nawodnień.

Dawid Nikolak
e-mail: dawid.n@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 446 900 
tel.: +48 68 385 58 11

DZIAŁ LOGISTYKI D.S  WSPÓŁPRACY Z  DOSTAWCAMI. RYNEK HOBBY.

Małgorzata Dembowska
e–mail: malgorzata.d@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 531 717 817
tel.: +48 68 385 58 11

Katarzyna Kuźnicka
e-mail: katarzyna.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 535 371 410
tel.: +48 68 385 58 11

DZIAŁ LOGISTYKI D.S  WSPÓŁPRACY Z  DOSTAWCAMI. RYNEK PROFI.

Anna Sołoduchin
e-mail: anna.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 668 108 698
tel.: +48 68 385 58 11

MARKETING I WSPARCIE SPRZEDAŻY INETRNETOWEJ

Jolanta Rogowicz
e–mail: jolanta.r@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 728 859 662
tel.: +48 68 385 58 11 

Marta Pijanowska
e–mail: marta.p@cedrus.zgora.pl
tel.: +48 68 385 58 11

KSIĘGOWOŚĆ  Cedrus Hurtowni Ogrodniczej sp. z o.o. 

Ewa Borowiak 
główna księgowa
e-mail: ewa.b@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 252 274
tel.: +48 68 385 58 11

Mateusz Karbowniczek
asystent ds. księgowości
e-mail: mateusz.k@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 602 625 274
tel.: +48 68 385 58 11

GŁÓWNY MAGAZYN

Przemysław Zdanowicz
główny magazynier
e-mail: przemyslaw.z@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 604 539 611

Piotr Nowakowski
z-ca głównego magazyniera
e-mail: piotr.n@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 695 822 817

 

cedrus hurtownia ogrodnicza sulechów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


II ODDZIAŁ - POZNAŃ

ADRES
ul. Gospodarska 18

61-313 Poznań

LOKALIZACJA GPS
52°20'50.6"N 17°01'35.8"E
52.347403, 17.026598

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
KONTAKT

e-mail: poznan@cedrus.zgora.pl
tel./fax: + 48 61 872 68 74
tel.kom.: +48 536 343 833

KIEROWNIK HURTOWNI

Maciej Witoszyński

e-mail: maciej.w@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 664 924 563
tel./fax: + 48 61 872 68 74

DZIAŁ HANDLOWY
. RYNEK HOBBY.
Zaopatrzenie sklepów i centrów ogrodniczych.

Magdalena Suchorska
e-mail: magdalena.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.:+48 536 343 833
tel./fax: + 48 61 872 68 74

Tatiana Sergot
e-mail: tatiana.s@cedrus.zgora.pl
tel./fax: + 48 61 872 68 74

Patrycja Bielawska
e-mail: patrycja.b@cedrus.zgora.pl
tel./fax: + 48 61 872 68 74

DZIAŁ HANDLOWY
. RYNEK PROFI. 
Zaopatrzenie rynku profesjonalnego: ogrodnictwo, szkółkarstwo, sadownictwo, warzywnictwo, architektura krajobrazu.

Luiza Godek
e-mail: luiza.g@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 723 705 035
tel./fax: + 48 61 872 68 74

Marta Cywińska
e-mail: marta.c@cedrus.zgora.pl
tel./fax: + 48 61 872 68 74

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


Mirosław Sobierajski

e-mail: mirek.s@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 604 538 611

MAGAZYN

Sebastian Gorzelańczyk
główny magazynier
e-mail: sebastian.g@cedrus.zgora.pl
tel. kom.: +48 783 620 207



cedrus hurtownia poznan




















Cedrus Hurtownia Ogrodnicza sp. z o. o.
ul. Rozwojowa 6, Brzezie k/Sulechowa, 66-100 Sulechów
NIP: PL 973-07-52-711

REGON: 639771777
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000555111;

Wysokość Kapitału Zakładowego: 500 000,00 zł
Rachunek bankowy:

Bank: BZ WBK S.A. I o/Sulechównr rach.: 90109015800000000119198822