Dla klientów

DLA KLIENTÓW

DLA PRODUCENTÓW

Współpraca

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do grona Kontrahentów. Wśród naszych licznych Odbiorców są już: centra ogrodnicze, sklepy branżowe, kwiaciarnie, internetowe sklepy ogrodnicze, ogrodnicy, rolnicy, szkółkarze, sadownicy, producenci warzyw i owoców, architekci krajobrazu, projektanci ogrodów i terenów zielonych, pszczelarze, winiarze, firmy usługowe zajmujące się projektowaniem, rekultywacją i utrzymaniem zieleni miejskiej, etc.

Będąc w ścisłej czołówce największych hurtowni w kraju wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnym doborze szerokiego asortymentu dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów przez uprawę roli, aż po ogrodniczą produkcję.

Serdecznie zapraszamy do współpracy handlowej profesjonalistów z tzw. Rynku Profi, a także profesjonalistów i hobbystów z tzw. Rynku Hobby.

Aby rozpocząć z nami współpracę handlową wystarczy wysłać zapytanie mailem lub wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prosimy załączyć podstawowe informacje o firmie oraz wskazać potencjalny zakres współpracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00- 16:00.